Byty na prodej - Bratislava a okolí se staly rájem pro nové bydlení

16.08.2021

Okolí Bratislavy se může pyšnit novým bytovým projektem, který zaujme všechny, kteří to chtějí mít do slovenského hlavního města jen kousek, a přitom bydlet ve velmi krásném místě obklopeném přírodou.

Byty na prodej - Bratislava
Byty na prodej - Bratislava

Byty na prodej - Bratislava na dosah ruky

Nejrychleji se rozvíjející obec v okrese, Bernolákovo, má díky novým územním plánům možnost stát se novým domovem všem, kteří touží po velmi tiché lokalitě v samotném srdci přírody, ale zároveň chtějí mít hlavní město Slovenska na dosah ruky. V současné domě zde totiž vznikají nové rodinné doby a byty k prodeji. Bratislava je odsud pouhých 20 kilometrů, takže máte potřebné zázemí, své vlastní soukromí a město hned za rohem.

Prodej bytů - Bratislava 20 kilometrů od krásného bydlení

Také vás neláká možnost bydlení v centru rušného města? Toužíte po periferii, kde máte veškerý komfort a občanskou vybavenost? V obci Bernolákovo je sportovní gymnázium, střední průmyslová zemědělská škola i střední umělecká škola. Samozřejmě jsou zde i základní školy a základní umělecká škola a školky. Není tedy potřeba nijak děti do velkého města vozit, všechno máte v místě bydliště. Bernolákovo nabízí i po celý rok celou řadu kulturních akcí. A v tomto místě byl právě zahájen prodej bytů - Bratislava je odsud jen malý kousek.

Prodej bytů Bernolákovo

Každý den se můžete v okolí svého bydliště vydat na nádherné procházky po okolí. Obec je v samém srdci přírody. Místní zámek je obklopen nádherným upraveným parkem a golfovými hřišti. Obec nabízí řadu nádherných zákoutí a kouzelných výhledů. A právě zde vzniká nový projekt - prodej bytů Bernolákovo nabízí jedinečné bydlení v tiché lokalitě. Je jen na vás, jestli budete bydlet ve vlastním bytě nebo ve dvojdomku.

Už se těšíte, až objevíte kouzlo tohoto krásného místa?