Čas, peníze i energii šetří elektrokola, elektrokoloběžky a také elektroskútry

16.01.2017

Typické znaky, které mají elektrokola, elektrokoloběžky i elektroskútry, jsou nenahraditelné. Šetří čas, finance a zejména energii v hustém provozu. Spolehlivá elektrokola a elektroskútry se vyznačují zejména jednoduchou údržbou, je možné je snadno ovládat a jsou přístupné všem věkovým kategoriím. Obrovskými plusy elektrických dopravních prostředků je poměrně krátká doba nabíjení s dlouhou dojezdovou dobou, výkonný motor a především pohodlí. S takovýmito prostředky pohodlně ujedete až 80 kilometrů.

Některá elektrokola jsou vhodnější do městského provozu, jiná do terénu, další jsou vhodná spíše do kopců a na dlouhé vzdálenosti. Elektrokola se také vyznačují ekologicky šetrným provozem. Rychlost, spolehlivost a beznákladovost jsou největšími pozitivy elektrokol. Vložená investice do elektrokola se tak každému nákupčímu v krátké době vrátí. Stále oblíbenější se pak stávají praktická elektrokola skládací. Jejich obrovskou výhodou je jednoduchá skladovatelnost doma či během přepravy klasickým dopravním prostředkem. Taková elektrokola skládací lze snadno složit, po případě vložit do přepravního vaku. Jejich využití spočívá spíše v městském provozu, není ideální do přírodního terénu nebo na nezpevněnou komunikaci.

Oblíbené jsou i elektrokoloběžky, které jsou skvělé jak do města, tak do přiměřeného terénu. Provoz elektrokoloběžek CITY je schválen pro provoz na pozemních komunikacích bez nutnosti mít řidičský průkaz. Elektrokoloběžky se vyznačují nízkou nákladovostí, při nabíjení baterie představuje spotřeba energie asi osm korun na sto km. Pokud máte rádi sport, nákup elektrokoloběžky je pro vás tím pravým.