Finance

Podnikáte a doteď jste si s vedením účetnictví vystačili sami. Ovšem podnikání se rozrůstá, aktivit přibývá a úměrně s nimi i faktur, skladových zásob a dalších účetních položek. S účetnictvím si neradno zahrávat, sebemenší problém by mohl finanční úřad po zásluze potrestat. Proto přenechte vedení účetnictví radši profesionálům.

Státní svátky, prázdninová období, víkendy - to jsou dny, kdy je mnoho služeb občanům omezených. Jenže mnoho lidí má v těchto časech volno a chce si zařídit potřebné aktivity, na něž v průběhu pracovního týdne nemají čas a energii. Mezi takové patří i plánování cest do zahraničí a balení či nakupování valut, eur, případně exotických měn. Směnárna...

Jste podnikatelem a musíte mít v pořádku účetnictví? Nebo sháníte kvalitní účetní software pro svou práci účetního? Pak jste patrně někdy zpozorovali kvalitní ekonomický systém Pohoda, jenž je přehledný a pružný. Prvotřídní ekonomický systém Pohoda usnadní vedení veškeré evidence financí, program se přizpůsobí dle individuálních požadavků.