Feromony pro muže dokážou zázraky. Vyzkoušejte je také

10.12.2019

Feromony jsou ve své podstatě chemické látky, které v nás dokážou vzbudit takové chemické procesy, které vzbuzují cit, touhu, vzrušení, a hlavně sexuální náklonnost. Feromony pro muže nevidíte, a zajímavostí je, že ani necítíte! Fungují podvědomě a jsou smíchané s parfémem, které je pomůže rozšířit mezi své okolí.

Feromony pro muže
Feromony pro muže

Jaký je účinek feromonů

Feromony pro muže vám mohou pomoci se dostat vás do uvolněného a šťastnějšího stavu, kdy se budete cítit otevřenější vůči romantickým předehrám nebo odvážnější k prozkoumávání nových poloh a dalších praktik. Třeba budete chtít s partnerkou najednou použít i vibrátory pro ženy či jiné erotické hračky. Feromony vás jednoduše dokážou opravdu navnadit a rozparádit. V závislosti na jejich složení mohou feromonové parfémy dobře pomoci snížit stres, podpořit relaxaci nebo zlepšit spánek.

Placebo efekt

I efekt placeba je hodně podceňovaný. Feromony nejsou nějakým kouzlem nebo lektvarem. nezpůsobí, aby se každá žena, kterou potkáte, do vás bezhlavě zamilovala. Jednoduše ale vylepšují váš přirozený vzhled a kouzlo! Jinými slovy, je to další nástroj pro okouzlení opačného pohlaví. Pouhé vědomí, že tu chemickou výhodu máte, vám pomůže vypadat přitažlivěji, protože se tak budete cítit. Feromony vám prostě poskytnou sebevědomí.

Jak byly feromony vyvinuty?

Gustav Jäger (1832-1917), německý lékař a hygienik, je považován za prvního vědce, který prosadil myšlenku lidských feromonů, které nazýval antropiny. Jäger uvedl, že se jednalo o lipofilní sloučeniny spojené s kůží a folikuly, které označují individuální podpis lidských pachů. Nejenom feromony pro muže, ale i feromony pro ženy mají tedy stejné účinky.

Vědci z University of Chicago tvrdili, že se jim podařilo spojit synchronizaci ženských menstruačních cyklů s podvědomými pachy. Hlavní výzkumnice se jmenovala Martha McClintocková a tento jev se nazýval "McClintockův efekt". Při vystavení skupiny žen vůni potu od jiných žen se jejich menstruační cykly buď zrychlily, nebo zpomalily, v závislosti na tom, zda se pot odebíral před, během nebo po ovulaci.

Feromony jsou prostě neodolatelné!