Hotel pro rodiny s dětmi, který stojí za návštěvu

13.01.2020

Když mi před nedávnem kamarádka vyprávěla o hotelu, který je jako dělaný pro pobyt s dětmi, zpočátku jsem si myslela, že se bude jednat o stejný hotel pro rodiny s dětmi, jako každý jiný. Vesměs v něm vyžití pro děti není žádné a rodiče se obávají toho, co jejich děti budou v místní kuchyni jíst a zda budou spát v čistém povlečení. Bohužel valná většina hotelů nedisponuje takovým luxusem, jakým se prezentuje. To ovšem není rozhodně případ hotelu TOP Benecko, který jsem na vlastní kůži i se třemi rozvernými dětmi a náročným manželem vyzkoušela. A musím uznat, že kamarádka, která mi hotel doporučovala, se rozhodně nemýlila, je totiž úžasný.

Hotel pro rodiny s dětmi jsme si všichni chválili

Tento hotel pro rodiny s dětmi je skutečně výjimečný po všech směrech. Kromě toho, že zde naprosto úchvatně vaří, a to nejen česká klasická jídla, nýbrž i speciality, které potěší každého strávníka, je zde stále, co dělat. My jsme v hotelu byli v létě, tudíž jsme na vlastní kůži mohli vyzkoušet adrenalin při sjezdu prudkého svahu na robustních vypůjčených koloběžkách a vyjet lanovkou z nedalekých Herlíkovic až na vrch s názvem Žalý. Další naší zastávkou se stala zřícenina Štěpanického hradu a také místní dětská ZOO, a dokonce i In-Line dráha, která mi přirostla k srdci.

Děti zde nepoznají nudu

Pro děti je tento hotel pro rodiny s dětmi skutečně výborným místem pro vyžití. Tento přátelský hotel má totiž ve své blízkosti dětské hřiště, srub, lanovku, a dokonce i dětský koutek pro nejmenší. Naše děti byli po celodenním dovádění skutečně velmi příjemně unavené a poté, co ulehli do postele, jsme si s mužem mohli také vychutnat místní speciality z grilu a také úžasné víno. Oddech jsme si s mužem rozhodně zasloužili, a tak jsme rádi, že jsme ho mohli prožít právě na tomto přenádherném místě, které je doslova a do písmene neustále zalité sluncem.