Instrukce pro připravení vodní dýmky

10.12.2021

Princip fungování vodní dýmky není složitý, pracuje na jednoduché zásadě vodního filtrování. Strukturu vodní dýmky dělíme na čtyři základní díly: vázu, tělo, poté i šlauch a korunku. Váza vodní dýmky bývá často ze skla, mívá rozličnou formu, kolorování a vyzdobení. K váze se připevňuje tělo vodní dýmky, jež má jedno či více vyústění na šlauch a výpustný ventil. Na úplném vrcholku vodní dýmky se nalézá korunka, do níž se umisťuje tabák. Potom nacpanou korunku přikryjeme alobalem, do něhož se udělají nevelké škvírky. Na vršek alobalu umístíme žhavý uhlík.

Aromatický tabák do vodní dýmky pro dokonalý prožitek

Zpravidla je tabák do vodní dýmky navlhlý, k tomu mazlavý a aromatický. Mnohý výrobce vytváří vlastní tabák do vodní dýmky se svojí jedinečnou příchutí. Proto můžete narazit na rozmanité příchutě, jako jsou vodní meloun, jablko, máta, borůvky, višeň, banán a další. K zajímavým variantám rozmanitého koření určitě spadá vanilka, skořice, jasmín, kardamon, anebo pozoruhodnou příchuť pistáciových ořechů.

Exotické beznikotinové směsi bylinek

Pro ty, kdo neholdují tabáku, jsou v nabídce beznikotinové směsi bylinek, jež se mokří v melase, stejně jako běžný tabák. Beznikotinové směsi jsou skvělou možností pro všechny nekuřáky, kteří by rádi okusili tajemství vodní dýmky. Minerální kamínky, totiž neprodukují nepříjemný kouř, nýbrž pouze ochucenou páru.

Zajímavé vodní dýmky jsou ideálním darem

Kouzlo vodní dýmky spočívá v uklidňujícím bublavém zvuku vody vycházejícím z vázy a hustém, dýmu s příjemnými aromatickými látkami, jenž navozuje pocit štěstí a pohody. Kouření šíši je tak příjemným zpestřením při posezení s kamarády, případně díky tomu ozvláštníte jakoukoli rodinnou, či firemní oslavu i poklidný večer.

Originální vodní dýmky představuje Aladin-Shop

Jestliže stále přemýšlíte, jakpak byste sami sobě, kamarádům či příbuzným způsobili letos potěšení, navštivte náš kamenný obchod v Praze, kde vás stoprocentně překvapí vodní dýmky všech typů, jemný tabák do vodní dýmky a další příslušenství. Prodávané zboží si zde můžete bedlivě prohlédnout a všechny výrobky porovnat.