Jak vypadal striptýz kdysi a jak si ho můžete užít dnes?

04.10.2019

Striptýz asi netřeba příliš představovat. Jde o vystoupení jedné nebo několika osob, při kterém se vystupující postupně svlékají. Obvykle celou šou doprovází hudba a nějaká jednodušší choreografie. Můžeme ho tedy považovat za jakýsi druh tance. Jak vypadal striptýz kdysi a co všechno si můžete užít dnes?

Striptýz
Striptýz

Striptýz a jeho začátky

Jako první a organizované veřejné striptýzové vystoupení na scéně předvedla tanečnice Jeanna de Lianová, které v roce 1907 předvedla své taneční vystoupení spojené se svlékáním v proslulém pařížském kabaretu Moulin Rouge. Z počátku byl striptýz předváděn jakou součást scének s velmi poetickými názvy - Diana u lékaře, Koupající se dáma nebo Zuzana za poledního vedra. Intenzivněji se pak začal striptýz předvádět ke konci první světové války a díky své rostoucí popularitě se rozšířil do celého světa.

Pánský striptýz Praha

Až do 70. let 20. století byl striptýz téměř výhradně prováděn jen ženami, ale s postupující sexuální revolucí se začali objevovat i mužští striptéři. Pánský striptýz Praha si dnes tak konečně může užít i každá žena. Pokud plánujete rozlučku se svobodou pro sebe nebo svou kamarádku, můžete si užít neobyčejnou profesionální a zábavnou šou. A že na hezké a vypracované mužské tělo se jistě rádi také podíváte, je téměř jasné.

Body painting - když se lechtivá zábava mění v umění

Body painting je odnož výtvarného umění používající k malbám nahé lidské tělo. Je velmi populární a využívá se zejména pro oživení nejrůznějších večírků, reklamních akcí, výstav, autosalónů, módních přehlídek, festivalů a dalších společenských akcí. Maluje se štětcem nebo technikou airbrush a speciálními přírodními barvami, které jsou vyrobené na vodní bázi, jsou dermatologicky nezávadné a snadno smývatelné vodou.

Užijte si také pořádně žhavý tanec nebo si zkuste namalovat něco na nahé tělo. Pobavte se tak, jako nikdy předtím.