Kde si vyberete krbová kamna a krby?

15.04.2017

V dnešní době se mnohdy stavějí takové tepelné zdroje, jako jsou třeba krbová kamna a krby. Společnost AMAR Krby je zaměřena na zhotovení nákresu, spočítá práci a materiál, bezplatně vytvoří 3D nákres pro zájemce o krby, anebo moderní krbová kamna, avšak i o zahradní kamna, kachlová kamna i krbové vložky. V návrzích se počítají přání klienta, dispozice prostoru a použité materiály. Všechny krby a krbová kamna jsou originálními kusy projektovanými na míru.

Krbová kamna
Krbová kamna

Úspěšné budování systémů pro krbové vložky s výměníkem, spojení nádrží čerpadel anebo solárních systémů je možné díky zkušenostem firemních zaměstnanců se stavebními odborníky a topenáři. Avizované tepelné zdroje se tak stanou jak estetickou, tak k přírodě šetrnou a ekonomickou složkou každého objektu. Zvláštností jsou rovněž akumulační krby.

Představovaná krbová kamna se drží na výsluní obliby díky svým tepelným vlastnostem a estetickému vzhledu, ale i díky snadnému vestavění bez komplikovaného stavebního uspořádání. Kompletní nabídka tepelných zdrojů zahrnuje praktická krbová kamna, funkční krbová kamna s puncem rustiky a oblíbená krbová kamna kachlová. Při vybírání kamen nebo krbu se nezdráhejte poradit s firemními specialisty, a proto se nebudete trápit kalkulováním tepelné ztráty domu, případně se stavebním nákresem anebo rozměry komínu. Společnost může zajistit také montáž.

Vaše nová krbová vložka s výměníkem se dá snadno sloučit s již vestavěnou topnou soupravou v domě, rovněž i s topením v podlaze, bezchybně propojit s akumulační nádržkou, bojlerem a topením v interiéru. Zmíněné zdroje tepla jsou o mnoha velikostech a druzích prosklení, a tak jednoduše bude vámi vybraná krbová vložka s výměníkem na teplou vodu elegantní součástí domu. Váš výběr tepelného zdroje tepla bude jednoduchý, jestli zmíníte dispozice objektu a jeho technické parametry.