Kdo skladuje použité díly Citroen? Naše autovrakoviště Citroen

18.11.2016

Nové a použité náhradní díly Citroen seženete na e-shopu Vrakovistecitroen.eu. Jakékoliv automobily Citroen C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Citroen Berlingo, značky C3 Picasso, značkové vozy XSARA, CA Grand Picasso, značková auta Citroen XSARA PICASSO, NEMO, 2CV, C15, C25, AX, BX, CX, Citroen Visa, Xantia, Saxo, Evasion, Citroen XM, Jumpy, ale také Citroen Jumper opatříme potřebnými součástmi, které vám chybí. 

Vrakoviště Citroën
Vrakoviště Citroën


Na internetových stránkách vrakoviště Citroen, který je použitelný pro všechny uživatele, objevíte díly karosérie, díly interiéru, motory, převodovky, ovšem i díly motorů a příslušenství motorů, nápravy, podvozky pro auta Citroen, kategorie chlazení, elektro součásti, klima, topení. Prodáváme rovněž pneumatiky, disky, avšak také sady nářadí a tažná zařízení. Všechny použité díly Citroen jsou funkční, náhradní, použité díly Citroen nabízíme se 14 denní zárukou na přezkoušení.

Potřebujete-li konkrétní náhradní, použité díly Citroen, vypište přesně technické údaje. Vaše nakupování usnadní konkrétní technické specifikování poptávané součástky. Je potřeba charakterizovat typ vozu, obsah, VIN, rok vyrobení, druh paliva a kontakt na vás. Výtečné vrakoviště Citroen je schopno doručit do 2 pracovních dnů vámi vybrané a objednané použité díly Citroen. Za veškerou dopravu zásilek po Praze si fakturujeme 150 korun, stejnou cenu zaplatíte za menší zásilku doručovanou v rámci celé České republiky. Kurýři expedují rozměrnější zásilky - nad 1 kg - v řádech stokorun, což je závislé na jednotlivých cenových sazebnících. Na webových stránkách vrakoviště Citroen objevíte info o možnosti dopravy a cenách za přepravu.

Ověřené vrakoviště Citroen je orientováno na jakostní použité díly Citroen, jejich výkup i prodej, zabezpečuje také výkup havarovaných aut. Můžete se s námi spojit telefonicky, případně přes poptávkový formulář vypište nabídku, vrakoviště Citroen výkup havarovaných aut dokáže zařídit. Efektivně vám nepojízdný automobil oceníme, čímž dosti srazíte cenu kupovaného vozidla. Tento výkup havarovaných aut vrakoviště Citroen je cenově nesrovnatelný s ostatními vrakovišti.