Kočičí strom pro blaho našeho Mourka

13.02.2023

Kočičí strom jsem pořídila našemu Mourkovi teprve před měsícem, ale už nyní je jasné, že se ho nebude chtít nejspíše nikdy vzdát. Velký, prostorný, a tak důvtipně vymyšlený kočičí strom je opravdovým skvostem. Přednosti tohoto stromu jsou nedozírné. Má tři kočičí domečky, ve kterých se kočička může jednoduše schovat, odpočinout si či v domečku strávit klidně i celou noc. Kočka má tak prostor sama pro sebe a může regenerovat po všech hrátkách, které ten den podnikla. Provaz na hraní a schůdky jsou následně už jen třešničkou na dortu.

Kočičí strom si zamiluje každá domácí kočička i kocour

Kočičí strom si jednoznačně zamiluje každá domácí kočička i kocour. Odpočinková vyhlídková plocha, otočné odpočinkové jamky i dostatek stavebních elementů dělá z tohoto kočičího stromu naprostou nutnost. Kočičky na stromě dovádějí, hrají si, obrušují si své drápky a také v něm odpočívají. Pro udržení zdravé kondice každé kočky či kocoura je to naprosto nezbytné. Díky kvalitnímu zpracování a neodolatelnému vzhledu, je kočičí strom naprosto přesvědčivou dominantou do každé místnosti v bytě.

Kočičí strom je k nezaplacení

Kočičí strom je jednoduše k nezaplacení. V porovnání s cenou a kvalitou se jedná o neuvěřitelně výhodnou investici. Kočka má celý den, co na práci a vy se můžete věnovat potřebným domácím pracím. Kromě jiného si během své nepřítomnosti nemusíte lámat hlavu nad tím, jaký stolek kočička obrousí či jak dopadne váš nový koberec anebo dokonce křeslo. I tyto nemilé nehody máme zdárně za sebou. V případě našeho Mourka se jednalo o obyčejné nudění se během doby, kdy jsem já ani manžel nebyla doma. Věřím, že tyto okamžiky, které opravdu nebyly úsměvné jsou již dávno za námi. Mourek má nyní dostatek vyžití díky antracitovému kočičímu stromu, který je v jeho hledáčku po celý den a který je jeho útočištěm pro jakoukoliv náladu, která ho během dne popadne.