Kurz PDR: Získejte znalosti a praktické dovednosti pro opravu karoserií

25.01.2023

Paintless Dent Repair je revoluční technologie pro opravu karoserií automobilů bez nutnosti lakování. Díky kurzu se můžete naučit tuto metodu od odborníků a rozšířit své dovednosti v oboru, abyste zvládli efektivní opravu různých poškození karoserie.

Paintless Dent Repair

Paintless Dent Repair (PDR) je moderní technologií, která umožňuje opravu karoserií automobilů bez poškození laku. Tato metoda se stává stále populárnější, protože je rychlejší, levnější a ekologičtější než tradiční opravy karoserií. Je používána na opravu různých důlků, problémem není ani velký průměr poškození. Celý proces opravy umožňuje zachovat původní lak na vozidle, díky čemuž je zachována také hodnota vozidla.

Kurz PDR

Pokud chcete rozšířit své znalosti, či třeba začít využívat technologie PDR pro své podnikání, nabízí se kurz PDR. Profesionálové během dvaceti let vybudovali vlastní know-how, které vám mohou předat. Patří mezi průkopníky této metody u nás a patří mezi světovou špičku. Můžete se přitom spolehnout na vysokou kvalitu školení - díky maximálně dvěma účastníkům je každému věnována náležitá pozornost. Získáte tak potřebné znalosti a zkušenosti, abyste se mohli věnovat těmto specifickým opravám.

PDR

Kromě toho, že získáte praktické znalosti pro PDR, dostanete také přístup k online informačnímu systému PDR PAD. Ten se postará o administrativu spojenou s opravami, a to včetně kalkulací, které pojišťovny akceptují. V závěru školení PDR získáte certifikát, díky kterému zvládnete najít práci v oboru. Případně se můžete stát rovnou partnerem firmy a po ukončení kurzu zde pracovat, abyste se mohli dále zdokonalovat.

Kurz nabízí skvělou příležitost pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat v této oblasti. Můžete tak svým zákazníkům nabídnout alternativu, či založit vlastní podnikání.