Laciné koupelny, koupelnový nábytek či třeba obklady najdete na Kbkoupelny.cz

01.02.2019

Nabídka obsahující obklady, baterie, dlažbu, zrcadla, osvětlení, vany, toalety, umyvadla, koupelnový nábytek, sprchové kouty vč. příslušenství, tmely, ventilátory, barvy, otopná tělesa, instalační materiál, doplňky do koupelen nebo třeba LED osvětlení můžete zakoupit v internetovém obchodě Kbkoupelny.cz. 


Nikoliv pouze levné koupelny jsou dostupné vskutku každému zákazníkovi. Všechno zboží je dodáváno se slevou až dvacet procent, další slevové akce mají k dispozici podnikatelé a velkoodběratelé. Snažíme se také podporovat české výrobce zařizovacích předmětů.

Samotné zařizovaní koupelny nikdy nebylo hospodárnější a jednodušší. Při nákupu koupelnového zboží, sanity a koupelnového nábytku doporučujeme výrobky, které jsou dostupné na skladě, od osmi do osmačtyřiceti hodin, že si za balné a dopravu účtujeme jenom 160 korun. Platba za zboží je pak řešena dobírkou. Veškeré výrobky jsou nabízeny se zárukou v rozsahu obecně platných předpisů tak, jak stojí na faktuře nebo v záručním listě. Závady odstraníme zcela zdarma.

Nabídka dlažeb a obkladů je velice rozsáhlá. K mání jsou klasické koupelnové obklady a dlažba již od 63 Kč do 2995 Kč. K dostání tak máte spoustu keramických obkladů, z nichž si vybere opravdu každý zákazník. Náš koupelnový nábytek představují zajímavé produkty, které se skvěle hodí do každé koupelny. Na výběr máte barevné i retro skříňky, jež podtrhnou starobylý ráz koupelny. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Šetřit koupelnový prostor skvěle umí kupříkladu desky pod umyvadlo. Nabízený koupelnový nábytek, nebo třeba obklady je možné sladit se sanitou, které jsou aktuálně skladem.