Lodní kontejnery prodej aneb jaké jsou možnosti jejich využití?

06.01.2021

Tento trend jste si pravděpodobně již zaznamenali. Ocelové kontejnery se objevují po celém světě a používají se mnohem víc než jen k přepravě a skladování. Kontejnery se staly oblíbeným surovým stavebním materiálem, který se používá na vše od bytových komplexů a soukromých rezidencí po školy a nákupní centra. Lodní kontejnery prodej mají také funkci úložných prostorů či kanceláří.

Vyřazené lodní kontejnery

Skladovací kontejnery se dodávají ve dvou standardních délkách 6 a 12 metrů. Jsou vyrobeny z oceli a navrženy tak, aby vydržely i ty nejnáročnější povětrnostní podmínky. Ale po určitém časovém období, obvykle kolem 10 až 15 let, kontejnery dosáhnou data expirace a již nejsou schváleny pro použití v lodním průmyslu. Protože jsou však vyrobeny z kvalitní oceli a jsou stále odolné proti povětrnostním vlivům a vodotěsné, často se používají pro účely skladování či kancelářských prostor. Proto je tu možnost lodní kontejnery prodej.

Domy z lodních kontejnerů

Domy přepravních kontejnerů jsou stále populárnější díky své udržitelnosti. Často jsou využívány jako domy i z důvodu, že jsou opravdu trendy a moderní. Jedná se o ekologickou a vysoce přizpůsobitelnou možnost vlastnictví domu. Kontejnery, které byly použity pouze jednou, jsou obvykle stejně dobré jako nové a nemusí mít žádné vady, které by narušily hotovou strukturu. Repasované kontejnery ale nemusí mít o nic menší účinnost, a jsou levnější. Prodej lodních kontejnerů vám pomůže s výběrem.

Kuchyňka pro zaměstnance

Lodní kontejnery jsou také ideální volbou pro stravovací jednotku, protože nabízejí dostatečný vnitřní prostor pro výrobu potravin a zároveň umožňují zajištění jednotky, když není v provozu. Takže je můžete používat klidně i jako kuchyňské zázemí pro své pracovníky. Standardní přestavba zahrnuje suché obložení kontejneru, instalaci elektriky a osvětlení, vnitřní potrubí pro dřez a instalaci obslužného poklopu a okna. Stačí se obrátit na prodej kontejnerů nebo pronájem kontejnerů.

Lodní kontejnery na prodej mají skvělou prognózu uplatnění do budoucích let.