MŠ Praha mě velmi mile potěšila

30.01.2023

MŠ Praha mě opravdu velmi mile potěšila a jsem ráda, že jsem měla tu možnost své děti poslat právě do této kvalitní soukromé školky, jejichž tradice se táhne již více než 25 let. Toto místo je naprosto provoněné smíchem a radostí dětí, které školku navštěvují. Atmosféra ve školce je velmi příjemná, děti se zde cítí bezpečně a nemají ze školky žádné obavy. Když k tomu všemu přidáme ještě velmi profesionální a zároveň naprosto citlivý přístup pedagogů ve školce, je toto místo tím zcela jistě správným pro každé dítě předškolního věku.

MŠ Praha přijala i mého teprve dvouletého syna

MŠ Praha v loňském roce přijala i mého teprve čerstvě dvouletého syna, který musel začít chodit do školky z toho důvodu, že jsem na něm po rozvodu zůstala úplně sama a musela jsem se pomalu ale jistě vrátit do své původní práce. Ze začátku jsem s tímto faktem bojovala velmi těžce nyní jsem ovšem nesmírně ráda, že syn do školky chodí a učí se již nyní v tomto útlém věku fungovat v kolektivu a může se díky tomu rozvíjet mnohem rychlejším způsobem než jeho vrstevníci.

MŠ Praha disponuje kvalifikovaným personálem, který rozumí dětem

MŠ Praha disponuje naprosto kvalifikovaným personálem, který je neuvěřitelně schopný a rozumí dětem. Rodinné prostředí školky, která má ryze České kořeny dělá z této školky neuvěřitelně schopnou instituci, která dětem rozumí a umí je rozvíjet správným směrem. Syn je po prvních dnech, které pro něj byly zpočátku těžké již cela spokojený a ve školce se mu podle všeho líbí. Dokonce se začal velmi rychle rozvíjet a mluvit. Každý den jen sleduji pokroky, které dělá a jsem z toho nesmírně nadšená. Syn je spokojený a já také. Sice si velmi těžce zvykám na to, že s ním nemohu trávit celý den, ale bohužel i takový je život a každá mince má ve skutečnosti dvě strany. Věřím, že jednou budu ráda, že syn ve školce byl již od dvou let a nikoliv později.