Našel jsem obrovské množství rad a zkušeností o sexu. Ještě navíc česky!

20.04.2016

Toužil jsem po oživení sexu se svou ženou. Fakticky jsem ale pátral po nějakém oživení pro oba. Aby náš sex zase prostoupila vášeň. No jasně, že se máme stále dost rádi, avšak v posteli se to v posledních letech stále opakovalo. Vlastně ani mě, ani ženu sex už nebavil takovým způsobem, jak by se od sexu očekávalo. 


Jenže hledat tu pravou inspiraci v různých sexshopech je zdlouhavé, když jsem k tomu nevěděl, co konkrétního bych chtěl. Pak mě ale udivilo, že jsem našel webovky, kde se objevily tisíce rad a článků na téma používání erotických pomůcek při sexu. V tomhle sexshopu je v sekci 'Inspirujte se' obrovské množství testů erotických hraček, prádla a různého neotřelého zboží, jež se mohou použít pro okořenění intimního života.

Lidi na webu popisují, co se dá s erotickými potřebami pro lepší prožitek ze sexu dělat, jak používají erotické pomůcky, rozmanité vibrátory anebo prádlo pro svádění. Najdete tam, jaké vlastnosti mají různé vibrátory, co si pohlídat apod. Prostě studnice nápadů o lepším sexu. Projíždění vypsaných nápadů mi trvalo skoro týden. Sex s manželkou je díky večernímu studování webu neskutečně obohacený. Dokonce jsem narazil na sekci Pořádná masturbace, kde jsou tipy - světe div se - jak si to pořádně udělat i bez partnerky.

Zarazilo mě, jaká příjemná prodavačka tam prodává. Přestože je její písmo horší, mnoho nápadů je vtipných. Třeba i jak zvětšit penis. Samozřejmě se musí snažit, aby jí obchod s erotickými pomůckami prosperoval, k tomu vám i může poradit! Rozmanité vibrátory, anální kolíky všelijakých tvarů a barev, kovové erotické pomůcky, sady všelijakých pout, všelijaké sady návleků a kroužků - o tom ví dost, proto její přítel s ní fakticky musí být na vrcholu blaha. Na webu je taky její popis, jak zkusila sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight. To vám teda řeknu, takovou ženskou bychom chtěli mít doma asi všichni.

Takhle končí moje popisování nejskvělejšího webu o sexu a erotických pomůckách, jaký znám.