Nejlepší kurz eura v Praze

28.12.2019

Státní svátky, prázdninová období, víkendy - to jsou dny, kdy je mnoho služeb občanům omezených. Jenže mnoho lidí má v těchto časech volno a chce si zařídit potřebné aktivity, na něž v průběhu pracovního týdne nemají čas a energii. Mezi takové patří i plánování cest do zahraničí a balení či nakupování valut, eur, případně exotických měn. Směnárna Praha 1 vychází koupěchtivým i prodejcům valut či korun otevírací dobu do večera i během sobot a nedělí, tak aby si mohli čeští občané nebo cizinci v pohodě vyměnit žádané měny.

Směnárna bez poplatků Praha vyměňuje i částky nad tisíc eur

Mnozí z českých cestovatelů se vracejí domů s hrstmi nepoužitých mincí cizích měn, a když už některé rozdali známým na památku, se zbytkem si často nevědí rady. Pobočky AuraAktiv pomáhají zákazníkům i s tímto problémem a bez obtíží promění i mince jakékoliv měny. Velkou výhodou uvedených poboček je, že fungují jako směnárna bez poplatků Praha. Což je výhodné jak při výměně či nákupu valut menších hodnot, tak speciálně při směně vyšších částek. Na jiných pobočkách v centru prahy se totiž platí manipulační poplatek buď paušální, nebo procentuální. Tato skutečnost je známa tuzemským občanům, ale málokdy ji znají i cizinci. I proto jsou pro zahraniční turisty zhotoveny webové stránky směnárny AuraAktiv, kde jsou informace k dispozici i v cizích jazycích, ne jen v češtině. Avšak i náhodní příchozí na pobočky budou překvapeni jazykovou vybaveností i skutečnými znalostmi z oblasti financí u zaměstnaných a proškolených pracovníků.

Směnárny AuraAktiv mají nejlepší kurz eura v Praze

Jak jistě obyvatelé Prahy znají, při návštěvě historického centra se před jinými směnárnami tvoří dlouhé fronty zahraniční i české klientely, která touží po výměně či nákupu valut. Na pobočkách AuraAktiv se neshlukují lidé ve frontách, klienti jsou obslouženi bleskurychle, fundovaně, navíc bez nutnosti platit poplatky. Bonusem je fakt, že v AuraAktiv mají nejlepší kurz eura v Praze. A co lepšího si ještě přát!