PDR školení: Získejte odborné znalosti v oblasti oprav karoserií vozidel

09.03.2023

Opravy různých důlků a promáčklin v karoserii jsou poměrně žádané. Nabízí se efektivní způsob, jak vady odstranit – Paintless Dent Repair je moderní technologie s řadou výhod. Naučit se ji přitom můžete i vy.

Paintless Dent Repair

Metoda Paintless Dent Repair představuje unikátní technologický postup, díky kterému lze karoserii navrátit do perfektního stavu, a to bez nutnosti lakování. Poradí si s menšími i většími deformacemi. Vzhledem k tomu, že technologie PDR vyžaduje určité znalosti, zkušenosti a práci se specifickými nástroji, stát se profesionálem není jen tak. Ovšem můžete využít skvělý kurz, ve kterém získáte potřebné zkušenosti, abyste se mohli věnovat PDR.

PDR školení

PDR školení je skvělou příležitostí, díky které se můžete učit od mistrů ve svém oboru. Věnovat se vám bude špičkový tým, který vám předá své know-how, dlouholeté zkušenosti a naučí vás vše potřebné. To vše přitom v komfortním a moderním studijním prostředí. Po úspěšném absolvování získáte certifikát kvality, který vám usnadní uplatnění se v oboru. Navíc získáte přístup do informačního systému PDR PAD.

Cena školení PDR

Nabízí se různé varianty kurzu, dle toho se liší i cena školení PDR. Tou nejoblíbenější volbou je tříměsíční kurz, během kterého se naučíte vše potřebné a v závěru získáte certifikát kvality. Následně budete spolupracovat v partnerském programu firmy Renove Cars. Druhou variantou je měsíční kurz s obdobnou náplní, který vám umožní provozovat vlastní živnost. Případně se můžete stát zaměstnancem společnosti – čeká vás měsíční kurz, ovšem bez certifikátu kvality.

Školení Paintless Dent Repair je investicí, která se pro vaši kariéru vyplatí. Pokud si chcete rozšířit obzory a naučit se něco nového, neváhejte a vyberte si ten pravý kurz.