Příjemné ubytování v Kyjově vám poskytne penzion U Kulky

08.01.2022

Kyjov na Moravě překypuje nabídkou zajímavých kulturních akcí a turistických památek, vč. nádherných přírodních scenérií, výborného jídla a dobrého vína. Pro r. 2015 je pak pro návštěvníky Kyjova na jihu Moravy nachystaná řada kulturních akcí,

Penzion U Kulky
Penzion U Kulky

Kultura a folklór, sport a penzion Kyjov

Návtěvníci se zde mohou seznámit s folklórními tanci a hudbou na nejstarším regionálním festivalu s názvem Slovácký rok, poslechnout si cimbálovku nebo si na ni zatančit, navštívit expozici Hračky ze staré půdy nebo výstavu věnovanou Bohumilu Hrabalovi. Naplánované jsou rovněž populární Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční oslavy. Návštěvníkům Kyjova, kteří potřebují příjemné ubytování Kyjov, vřele doporučujeme Kyjov penzion U Kulky.

Za dobré jídlo, pití a přátelskou atmosféru ručí penzion Kyjov - penzion U Kulky - nacházející se v centru Kyjova, penzion má kapacitu 80 míst a mimo pohohostinné, příjemné atmosféry nabízí také skvělé zázemí pro cyklisty, rodiny i větší skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Potěšeni budete rozumnými cenami, výbornou domácí stravou doplněnou o výtečné moučníky nebo opékaná, grilovaná či třeba uzená masa.

Kyjov je protkán cyklosteskami

Zastánci náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion se nachází uprostřed Kyjova, tím pádem si každý cyklista může zvolit dle náročnosti a délky stezku, která mu bude nejvíce vyhovovat. Za prozkoumání tak stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.