Příze jako dokonalý relax

23.01.2023

Příze, pro mě představují obrovský relax. Pletu již desítky let a musím říct, že mě pletení stále baví. K pletení mě přivedla má maminka už jako dítě, a to té doby pletu v podstatě každou volnou chvíli. Postupem času se navíc obohatila nabídka přízi o nové a velmi pestré kousky, které jsem musela vyzkoušet. V dnešní době je opravdu neuvěřitelné množství druhů i barev přízí v nabídce, že je v podstatě nemožné si vybrat jednu jedinou. V každém případě, kdo mě zná, tak velmi dobře ví, že pletu každý den a své upletené výrobky už v podstatě nemám kam dávat. Nedávno jsem se tedy rozhodla, že budu plést také pro dětské domovy, kde moje pletené svetry, ponožky, čepice i rukavice jistě ocení mnohem více, než řada kamarádek a známých, kteří mé pleteniny znají již nazpaměť a mají jich plnou skříň.

Příze
Příze

Příze speciálně určená pro děti

Příze s přívlastkem Soft Baby Steps je určena, a to především díky své nezaměnitelné barevnosti právě dětem. Dětské svršky z těchto barevných přízí vypadají opravdu úchvatně. Kromě jiného je možné s těmito přízemi rovněž háčkovat či vyrábět řadu různých dekorací. Pastelové barvy ve mně navíc evokují velmi příjemné pocity při pletení, a tak často pletu a pletu a nevím, kdy přestat. Manžel na mě často nadává, že pletu a nemám pro pleteniny využití. Nyní ho ovšem mohu argumentovat tím, že mé pleteniny si rozhodně své využití najdou, a to velmi bohulibé.

Příze, ze kterých budu plést pro svoji vnučku

Příze, ze kterých již pletu soupravičky pro svoji vnučku, která se narodí již zanedlouho budou půjdou dle mého názoru značně na odbyt. Již nyní po několika dnech zjišťuji, že mi dochází příze a budu muset opět nějaké rychle objednat. Ještě štěstí, že se dnes nemusí člověk kvůli přízím trmácet přes celé město, ale může všechno pohodlně objednat z domova a pak už pouze jen čekat na balíček. Jsem si více než jistá, že dcera i má budoucí vnučka budou z oblečků nadšené.