Restaurace Vrchlabí aneb kam s rodinou na jídlo?

14.01.2023

Oblast Benecka je velmi oblíbenou turistickou destinací nejenom osamocených cestovatelů, ale také rodin s dětmi. Ty se chtějí ubytovat v útulném hotelu, který je speciálně zařízený pro pobyt malých ratolestí. Nedaleko renomovaného hotelu se navíc nachází kvalitní restaurace nabízející prvotřídní pokrmy z čerstvých surovin. Vyrazit sem můžete nejenom na obyčejný rodinný oběd, ale také na oslavu.

Soukromí restaurace

Rozhodnete-li se v Benecku uspořádat rodinnou dovolenou nebo oslavu, pak pravděpodobně budete hledat útulnou restauraci s příjemnou obsluhou. Restaurace Vrchlabí je tím pravým místem, kam byste se měli se svými blízkými vydat. Těšit se můžete na pozitivně naladěnou a profesionální obsluhu a také na soukromý salónek. V něm nebude vaši rodinnou oslavu nikdo rušit. Atraktivní zajímavost představuje i otevřená kuchyně.

Chcete posezení na zahrádce?

Benecko se sice nachází v podhůří Krkonoš, takže zejména na jaře a na podzim je zde počasí zcela nevyzpytatelné, nicméně v případě slunečného záření se můžete s rodinou posadit na venkovní zahrádku. Na čerstvém vzduchu si tak vychutnáte tradiční české speciality vytvořené s citem a z čerstvých surovin pocházejících z okolí Vrchlabí. Restaurace si totiž zakládá na kombinaci tradice a moderních trendů, hlavně na používání vlastních bylinek a koření.

Co si objednat?

Restaurace v Jilemnici má na jídelním lístku velmi tradiční pokrmy původem z Krkonoš, které jsou ovšem připraveny moderním způsobem. O jejich vytvoření se starají zkušení a velmi kreativní kuchaři, kteří se nebojí experimentovat s tradičními chutěmi. Chutné jídlo pak můžete zapít skvělým pivem vyrobeným z kvalitních surovin. Plná chuť vám společně s dobrým pokrmem a výhledem na Krkonoše připraví neopakovatelný zážitek.

Restaurace Benecko je více než vhodná k uspořádání rodinné oslavy nebo večeře. V útulném salónku budete mít dostatek soukromí, a přitom se vám bude stále věnovat profesionální obsluha.