Signály těla aneb jak detoxikovat organismus?

28.03.2023

V žádném případě nemůže být pochyb o tom, že žijeme v době plné stresu a každodenních starostí, v jejichž zápalu vám mnohdy nezbývá čas na efektivní odpočinek. Není se tedy čemu divit, že se u některých lidí začínají v relativně brzkém věku objevovat první psychické problémy. Přitom by stačilo trochu změnit životní styl a snažit se o občasné očištění určitých orgánů, k čemuž vám pomohou pomoci například signály těla.

Zdravotní problémy a psychika

Možná si budete říkat, že spojovat určité problémy s psychikou je nesmysl. Opak je ovšem pravdou, protože řada zkušených lékařů potvrzuje spojitost mezi fyzickou a psychickou schránkou lidského těla. Sami budete překvapeni, jak se dá relativně malou změnou životního stylu předejít velkým zdravotním komplikacím. Toho je docíleno hlavně eliminací toxinů v orgánech, protože ty v nich nemají co dělat. A právě na to je zaměřena kniha Signály těla.

Které potraviny jíst?

Vedle velmi zajímavé knihy si samozřejmě můžete pořídit i Lunární kalendář, nicméně ten vám s detoxikací jako takovou nijak nepomůže. Naopak byste se měli zaměřit na potraviny, které každý den konzumujete. Konkrétně se vyplatí do jídelníčku zařadit bylinky. Ty byly totiž hojně používány už vašimi babičkami, neboť disponují celou řadou velmi zajímavých léčebných schopností. Kvůli legislativě EU je však jejich výčet bohužel omezen.

Kde si knihu pořídit?

Máte-li zájem o publikaci Sedm barev nebo o knihu zamýšlející se nad souvislostí psychiky a zdravotních problémů, obraťte se na specializovaný elektronický obchod. Na jeho webových stránkách naleznete atraktivní publikace, které vám mohou ze dne na den změnit život. Většina z nich je navíc dostupná ve formě elektronických knih, takže po zaplacení je obdržíte prakticky ihned.

Pokud se alespoň trochu zajímáte o alternativní způsoby léčby, pak si určitě objednejte knihu Signály těla. Po jejím přečtením získáte řadu užitečných informací, které se pozitivně projeví na vašem zdraví.