Soukromá mateřská škola má mnoho výhod

23.12.2022

Soukromé mateřské školy jsou stále populárnější, protože veřejné školky dnes nedisponují dostatečnou kapacitou. Soukromá mateřská škola ProFamily je profesionální ve vztahu k rodičům i k jejich malým ratolestem, které zde budou nadmíru spokojené s programem, co pro ně připravili zkušení vyučující.

Soukromá mateřská škola
Soukromá mateřská škola

Chození do soukromé mateřské školy přináší malým dětem mnoho výhod. Veřejné školky nemají dostatečné kapacity a péče o děti je v nich průměrná (některé školky jsou lepší, jiné zase horší). Soukromá mateřská škola ProFamily se může pochlubit špičkovou kvalitou zajišťovaných služeb. Víte, že o vaše děti je zde dobře postaráno. Ty se zde rozhodně nenudí. Najdou si nové kamarády a mohou naplno rozvíjet svůj talent.

Mateřská školka ProFamily má pobočky po celé Praze a je tedy výhodná především pro ty z vás, kdo v hlavním městě žijí nebo pracují. Ačkoliv zde platíte školné, nemusíte se obávat, že by bylo příliš vysoké.

Máte zde jistotu kvalitních služeb a flexibilní otevírací doby od 7:00 až do 19:00, takže dokonce nevadí, když přijdete domů z práce až ve večerních hodinách. Součástí částky, která se hradí, je samozřejmě i stravování. To je zajištěno v souladu se zásadami zdravého životního stylu. S dětmi jsou dále podnikány i různé výlety a zájezdy.

Navštivte mateřskou školku ProFamily

Soukromá mateřská škola ProFamily má pobočku na Praze 9, Praze 10, Praze 4, Praze východ a v Praze Modřany. Školky se nacházejí jen kousek od metra (či jiné veřejné dopravy). Kromě těchto poboček provozovatel nabízí také možnost umístění dítka do jeslí. Služba ProJesle je vhodná pro mladší děti, které ještě nejsou ve věku, kdy by mohly být přijaty do mateřské školy.

Bližší informace o nabídce služeb, ceníku či novinkách ze školky naleznete na webových stránkách mateřské školy ProFamily. Je pro vás také připravena fotogalerie, takže se můžete podívat, jak školka vypadá a jak dobře je vybavená.