Stříbrné prsteny, které nelze přehlédnout

24.01.2023

Stříbrné prsteny, které rozhodně nelze přehlédnout. Přesně tak vypadají krásné stříbrné prsteny se zirkony, které mám na své ruce dokonce dva. Ano, jeden zásnubní a jeden snubní prsten od mého manžela. Když jsem viděla svůj zásnubní prsten, byla jsem naprosto ohromena jeho dokonalou krásou. Mimořádně božsky se třpytí a jsou neodolatelně výrazné. Přesně takové prsteny ze srdce miluji. Jsem ráda, že jsem čestnou majitelkou právě dvou takovýchto překrásných klenotů, které pro mě samozřejmě znamenají mnohem více než pouze prsteny.

Stříbrné prstýnky zbožňuji

Stříbrné prstýnky naprosto zbožňuji. Prsteny se kromě jiného naprosto dokonale přizpůsobují prstu a já mám dokonce takový, který je nahoře otevřený, což je absolutně dokonalé. Rhodiovaný povrch prstenů navíc zajišťuje prstenům velmi vysoký lesk a vzhled připomínají bílé zlato. Šperky jsou rovněž odolné vůči oxidaci, to znamená, že nečernají a jsou rovněž hypoalergenní. Díky tomu je mohou s naprosto čistým srdcem nosit také lidé, kteří mají alergii na stříbro. Mé prsteny mají navíc Českou puncovní značku pro ryzost stříbra.

Stříbrný prsten nosí také můj manžel

Stříbrný prsten rovněž nosí také můj manžel, který si vybral velmi podobný snubní prsten tomu mému. Máme na nich samozřejmě vyryté pro nás velmi důležité iniciály, a to včetně data naší svatby. Manželův prsten je velmi bytelný, krásně vypadá a neuvěřitelně pohodlně se nosí. Máme s manželem velmi podobný vkus na šperky a rovněž pro nás bylo prioritou, aby prsten disponoval dlouhou životností a také aby bylo možné ho nosit každý den při každodenních činnostech, a to bez větších šrámů na špercích. Péče o prsteny je velmi nenáročná a v podstatě stačí dodržovat pouze několik základních pravidel pro nošení šperků šperk vám bude dělat radost po celou řadu let. Doufám, že naše prsteny vydrží na celý život stejně tak, jako naše manželství.