Svěřte se do rukou zkušeným koučům, odvrátíte nelibé deprese a očekávané krize středního věku

18.09.2019

Totálně zmizelá pracovní energie, nevratná ztráta libida, nepříjemný pocit zmaru, strašák ve formě deprese, očekávaná krize a celkové nervové vypětí. To jsou pojetí, jež týrají mnohého chlapa. Kde se nachází ztracený smysl života? Jakým stylem lze opanovat stres, psychické vypětí, deprese, negativní pocity, úzkostné stavy, představy, že nevíme, kudy se ubírat, a nemá cenu žít? Program Moje síla byl vytvořen pro muže, kteří se ztratili sami v sobě, dělá jim problém vlastní realizace, či se zabývají duchovnem. Léčebný projekt Moje síla se soustředí rovněž na muže, již si přejí mít dobrou kondičku, jasných myšlenkách spojených s prožitkem radosti ze života.

Rádi bychom si získali i ty z vás, kdo nechce být jako ostatní, nebo hledá čerstvý osobní kurz, prahnout znát něco víc, než je do této doby potkalo. Léčebný koučing pomůže i těm mužům, kteří se nacházejí na životní křižovatce, případně poradí těm, kdo prahne po novém životním stylu. Protože je nám blízká spiritualita, a tak je trénink soustředěn jak na duševní vnímání, tak rovněž na fyzický růst a skvělou kondici. Na to se soustředí naše skvělé programy.

Lektorský koučing vytrvalostního Ročního programu se zaměřuje na Sílu Těla a Sílu Mysli. Naopak plán Chci změnu je zaměřen na Sílu Srdce. Pořádáme Pobytové programy na Krétě a v Thajsku, kde se koučing zaměřuje na individuální Cesty poznání a růst Síly. Sportovní činnosti, jako jsou thajský box, běhání nebo free diving doplňují přednášky osobního rozvoje, sebelásky a emočního fungování. Během celého roku se můžete přidat do Průběžného programu konaného v Praze. Meditační cvičení a relaxace jsou vhodným doplňkem k fyzické aktivitě. Tento plán je fyziologickou podstatou tréninku mozku, mozek vede Síla Myšlenky. Individ