Tandemové seskoky jsou adrenalinovým zážitkem na celý život

22.08.2020

Zkoušet nové věci není nikdy na škodu. A jestli patříte mezi lidi, kteří rádi překonávají nové výzvy, pak jsou tandemové seskoky vaším must have. Zapomeňte na novoroční předsevzetí, sbalte si pohodlnou obuv, sportovní oblečení a vydejte se na letiště! Protože právě míříte za vaším nejdobrodružnějším zážitkem!

Tandemové seskoky
Tandemové seskoky

Zázrak z Floridy

Tandemové seskoky se poprvé udály v roce 1977 ve Spojených státech amerických, a to konkrétně ve státě Florida. Tímto neotřelým nápadem se později inspirovali i Češi a podobný seskok byl uskutečněn u nás, v tehdejším Československu. Netrvalo to ani tak dlouho a tato adrenalinová zábava se stala oblíbenou atrakcí po celém světě. Ročně statisíce nadšených nováčků okusí tento druh seskoku, během kterého jste po celou dobu připoutáni ke zkušenému parašutistovi, který vám zajistí, že vše proběhne podle plánu.

Co je potřeba?

Ještě, než se letounem vydáte k výšinám, čeká vás odborná dvacetiminutová příprava, kde se dozvíte veškeré potřebné informace, které je nutno znát a rovněž se seznámíte s vaším skokanem, který vás bude po celou dobu doprovázet. Obdržíte speciální kombinézu určenou na tandemové seskoky, ochranné brýle a taky kombinézu. Jak již bylo zmíněno, zvolte pohodlnou obuv a sportovní oblečení, protože se počítá s tím, že na letišti strávíte pár hodin. Pokud však trpíte zdravotními komplikacemi, jako je cukrovka nebo problémy se srdcem, nezapomeňte se před skokem poradit se svým lékařem.

Netradiční adrenalinový dárek

Možná vás to překvapí, ale i tandemové seskoky mohou být velice vděčným narozeninovým nebo dokonce vánočním dárkem pro ty správné adrenalinové nadšence. Cena tohoto dárku se pohybuje kolem tří tisíc korun. Lze si také samozřejmě připlatit i za DVD a fotografie. Celkově vás pak cena vyjde na pět tisíc korun.

Rezervace je nutno řešit s časovým předstihem.