Ubytování Benecko vás nadchne

18.01.2023

Ubytování Benecko vás jednoznačně nadchne. S rodinou na toto perfektní rodinné místo jezdíme pravidelně každý rok a to dvakrát. V létě zde nemůžeme vynechat proslulou Lufťákovu stezku, která je výborným dobrodružstvím pro děti, a to stejně tak, jako báječný singltrek, který ratolesti naprosto milují. V zimě zase nechybí lyžařský výcvik, běžky i bobování a sáňkování, které neomrzí ani děti a ani dospělé. Děti jsou v tomto hotelu, který se jmenuj ProFamily Hotel TOP Benecko vítáni za každého počasí. Když nepřeje počasí, v hotelu se nachází herna s hračkami a také dětské venkovní hřiště, které je plné skluzavek i prolézaček. O nudu zde rozhodně nezavadíte.

Ubytování v Krkonoších je báječné

Ubytování v Krkonoších je naprosto báječné. Pravidelně zde také probíhá ubytování pro školy, ubytování pro školku, adaptační pobyty, adaptační kurzy či pobyty pro školy všeho druhu. Tento malebný hotel u sjezdovky má totiž své jednoznačně nezaměnitelné kouzlo, které si získá srdce nejednoho návštěvníka. Toto pohodné ubytování pro rodiny s dětmi disponuje řadou výhod, které mnoho hotelů pro rodiny a jejich děti nenabízí. Jsem ráda, že jsem s rodinou narazila na toto místo, kde jsou vítání naprosto všichni bez rozdílu.

Ubytování v Krkonoších s dokonalou kuchyní

Ubytování v Krkonoších s naprosto dokonalou kuchyní, kterou budete milovat během první společné snídaně a oběda. V této restauraci na vás čekají formou bufetu teplé i studené pokrmy. Bezvadné pečivo z místní pekárny, domácí pomazánky, vajíčka, sýry, čerstvé ovoce a zelenina či naprosto dokonalé marmelády. Co se týče jídla, je manžel velmi náročný, ale zde s jídlem neměl sebemenší problém, což považuji za naprosto neuvěřitelný úspěch. Za zmínku rozhodně stojí také možnost parkování přímo u hotelu a Wi-Fi připojení dostupné v celém objektu.

Ubytování v Krkonoších jednoznačně stoji za vaši pozornost. Od jara do zimy se zde dá zažít naprostá hora zábavy. Příroda je zde tak okouzlující, že zde rázem zapomenete na veškeré starosti, které na vás čekají doma. Jednoduše zde uvolníte své tělo i mysl a budete si užívat každého okamžiku stráveného s vašimi nejbližšími.